Топ-100

Доставка з Китаю

Китай вже багато років є ключовим торговим партнером України, який здійснює експорт різного виду продукції на наш ринок, такий як дитячий одяг з Китаю, взуття, електроніка та багато інших видів продукції. Крім локальних фабрик, багато великих міжнародних виробників також розмістили своє виробництво в Китаї тому це дозволяє їм забезпечити низьку вартість виробництва товару при досить високому його якості.

Чому доставка товарів з Китаю в Україну повинна виконуватися професіоналами?

Наша компанія пропонує наступні варіанти доставки вантажів з Китаю:

• Морська доставка вантажів з Китаю, включаючи доставку збірних вантажів з Китаю та доставку оптом..

Авіаперевезення з Китаю через аеропорт Бориспіль, або доставка через порти Європи з подальшої автомобільної доставкою збірним вантажем.

Міжнародні залізничні перевезення з Китаю, які дозволяють забезпечити стислі терміни доставки при транзиті через склад в Польщі.

Перевезення вантажів з Китаю мають величезну кількість особливостей і підводних каменів. Доставляти вантажі можна різними видами транспорту, кожен з яких має переваги та недоліки. Тільки професійна міжнародна логістична компанія може запропонувати Клієнту кілька варіантів перевезення, з урахуванням побажань власника вантажу по терміну доставки і очікуваної вартості доставки вантажів і бюджету на логістику.

З яких регіонів Китаю найчастіше здійснюється доставка вантажів в Україну?

доставка з китаю

Міжнародну доставку можна здійснити практичних з будь-якого регіону Китаю. Морські перевезення здійснюються через великі морські порти Шанхай, Нінбо, Xingang, Shenzhen, Гуанчжоу і багато інших, звідки найбільші морські лінії здійснюють щотижневі відправки судів в порти України.

Авіаційні перевезення здійснюються, найчастіше з аеропортів Пекіна, Шанхая, Гонконгу.

Залізничні перевезення ми здійснюємо з залізничних станцій Suzhou, Nanjing (недалеко від Шанхая), Xiamen, Chongqing і Chengdu (центральний Китай), Dalian (північ), Shilong (Південний Китай), Qisumu.

Перевезення від складу відправника вантажу до зазначених морських портів, залізничних станцій або аеропортів ми здійснюємо автомобільним транспортом.

МЕЖДУНАРОДНАЯ ЛОГИСТИКА

F.S. Mackenzie объединяет собственные офисы в ЕС и сеть агентов по всему миру, что позволило нам накопить огромный международный опыт.

ЦЕНЫ НА ПЕРЕВОЗКИ ИЗ США

Цены на перевозки грузов из Америки у разных транспортных компаний могут сильно отличаться, и мы поможем разобраться с этим.

ЦЕНЫ НА ПЕРЕВОЗКИ ИЗ КИТАЯ

Стоимость доставки товара из Китая зависит от множества факторов, таких, как вид транспорта, объем и вес груза и маршрут.