Топ-100

Збірні вантажі

Збірний вантаж - це невелика партія товару, для перевезення якої не потрібно ціле транспортний засіб (морської контейнер, жд контейнер при міжнародне залізничне перевезення, вантажний автомобіль, або авіаперевезення), а досить лише якесь місце в цьому транспортному засобі. Транспортні компанії (NVOCC consolidators), які займаються збірними вантажами зазвичай беруть один транспортний засіб і ділять (продають) місце в ньому між усіма клієнтами по кубічним метрам або тоннам. Таким чином, ділиться і ставка на перевезення конкретного збірного вантажу, виходячи з займаним їм місцем в збірному транспортному засобі.

Найпопулярніший напрям по доставки збірних вантажів на сьогоднішній день - це доставка з Китаю.

збірні вантажі

При розрахунку ставки за збірний вантаж транспортної компанії необхідно знати габаритні розміри Вашої невеликої партії товару, які вимірюються або в навантажувальних метрах (ладо-метрах, LDM, метрів по підлозі автомобіля), в кількості палет (із зазначенням розмірів палет, якщо це не європейські палети розміром 120x80 см), або в кубічних метрах (довжина, помножена на ширину, помножена на висоту і кількість таких місць). Крім габаритних розмірів, частіше за все потрібно знати вагу товару, а також можливість штабелювати (тобто ставити на цей товар якийсь інший вантаж під час перевезення або заборона на штабелювання вантажу).

МЕЖДУНАРОДНАЯ ЛОГИСТИКА

F.S. Mackenzie объединяет собственные офисы в ЕС и сеть агентов по всему миру, что позволило нам накопить огромный международный опыт.

ЦЕНЫ НА ПЕРЕВОЗКИ ИЗ США

Цены на перевозки грузов из Америки у разных транспортных компаний могут сильно отличаться, и мы поможем разобраться с этим.

ЦЕНЫ НА ПЕРЕВОЗКИ ИЗ КИТАЯ

Стоимость доставки товара из Китая зависит от множества факторов, таких, как вид транспорта, объем и вес груза и маршрут.